ZníĹľenie energetickej nároÄŤnosti budovy Materskej školy

Oznámenie zámeru na prevod vlastníctva nehnuteľného majetku obce zámenou z dôvodu hodného osobitn
14.10.2019 -

946 19 Trávnik 50

______________________________________________________

Oznámenie

zámeru na prevod vlastníctva nehnuteľného majetku obce zámenou

z dôvodu hodného osobitného zreteľa

Obec Trávnik uznesením Obecného zastupiteľstva v Trávniku číslo VI-2019 zo dňa 10.10.2019, v súlade s § 9a ods. 8 písm. e) zákona NR SR číslo 138/1991 Zb. o majetku obcí v znení neskorších predpisov, schválila zámer obce na prevod vlastníctva nehnuteľného majetku obce zámenou z dôvodu hodného osobitného zreteľa.

1.    Predmetom zámeny z dôvodu hodného osobitného zreteľa je parcela registra „C“ p.č. 131/14 o výmere 2005 m2, zastavaná plocha a nádvorie, vedená na LV č. 332 v k.ú. Trávnik, vo vlastníctve obce Trávnik v podiele 1/1 k celku.

Zámer na prevod vlastníctva zámenou z dôvodu hodného osobitného zreteľa bol schválený uznesením Obecného zastupiteľstva v Trávniku číslo VI-2019 zo dňa 10.10.2019, za účelom majetkoprávneho usporiadania zámenou nehnuteľného majetku obce, parcely registra „C“ p.č. 131/14, užívaného spoločne spoločnosťou LAMIX s.r.o. a vlastníčkou susedných nehnuteľností Tímeou Véghovou, za pozemky vlastníka Tímea Véghová, a súčasného vlastníka LAMIX s.r.o. a budúce vlastníka Tímea Véghová, pri obecnom cintoríne v bezprostrednom susedstve pozemkov vo vlastníctve obce, čím sa Tímea Véghová stáva vlastníkom užívanej susednej parcely pri nehnuteľnostiach v jej vlastníctve a obec sa stáva vlastníkom všetkých  pozemkov pri obecnom cintoríne.

2.    Bližšie informácie poskytne na požiadanie Obecný úrad v Trávniku na adrese 946 19 Trávnik 50, alebo na telefónnom čísle  035 7795110.

Karol Farkas

starosta obce