o Oznámenia
  o Záverečný účet
  - Šport

Karol Farkas :            karol.fakas@travnik.dcom.sk / starosta obce /

Bc. Borková Zita :               zita.borkova@travnik.dcom.sk   / matričná agenda /

Mgr. Sándorová Silvia :   silvia.sandorova@travnik.dcom.sk  / účtovníčka /

Slobodová Ildikó :              ildiko.slobodova@travnik.dcom.sk / referentka /

ZníÄÄ…ÄÄÄÄÄ‚„ÄÄľenie energetickej nároÄ‚„ÄÄ…¤nosti budovy Materskej školy

Upozornenie pre seniorov - Figyelmeztetés idősek részére
19.01.2022 -

UPOZORNENIE PRE SENIOROV!

Vážený občania, v poslednom období bol zo strany polície zaznamenaný markantný nárast trestnej činnosti vo forme pokusov podvodov spáchaných na senioroch.

Vo všetkých prípadoch boli seniori telefonicky kontaktovaní osobami, ktoré od nich žiadali finančnú hotovosť zato, že ich príbuzného ( syna, vnuka ...) dostanú z polície, kde je zadržaný pre trestnú činnosť/ drogová trestná činnosť dopravná nehoda a pod....).

V prípade, že budete kontaktovaní neznámymi osobami, ktoré od Vás žiadajú finančnú hotovosť, jedná sa o podvodníkov, preto ihneď kontaktujte políciu na bezplatnom telefónnom čísle 158 .

FIGYELMEZTETÉS IDŐSEK RÉSZÉRE!

Tisztelt lakosok, az utóbbi időben a rendőrségre több bejelentés érkezett, az idősebb lakosok sérelmére elkövetett csalás következtében.

Az esetek emlékeztetnek egy klasszikus bűnözők által használt módszerre, mely alapján a gyanútlan idősebb embereket telefonon hívják, remélve, hogy nagy valószínűséggel hiszékenyebbek és pénzt tudnak kicsalni tőlük. Az ismeretlen a telefonon nagyobb összeget kér az unoka nevében és azonnal a pénzért akarnak menni, hogy elvigyék a bajba jutott unokának, aki a rendőrségen van, mert balesetet okozott, vagy gyógykezelésre, mert balesetet szenvedett.

Ha ismeretlen keresi önt vagy rokonát, ismerősét, hasonló megkereséssel, azonnal jelezze azt a rendőrségen,              a 158-as telefonszámon.